poniedziałek, 11 czerwca 2012

Przyjemny parking we Wroclawiu

Dobry parking we Wrocławiu


Juz od dawna planowałem odpocząć i pewnie nikogo nie zaskoczy informacja, że sprawiłem sobie urlop wlaśnie na weekend czerwcowy : ) Bardzo mile zaskoczył mnie parking, który szczęśliwie wybrałem. Jestem leniuszkiem, toteż wybierałem parking lotnisko Wrocław, który znajduje się blisko lotniska we Wrocławiu. Do wyboru tego parkingu skłoniła mnie również cena, która nie ukrywam przebiła znacznie konkurencję za sprawą korzystnego rabatu.


Pierwsze wrażenie parkingu RONDOW dzień wyjazdu przyjeżdżam na miejsce i kolejny plus! Parking RONDO wygląda nowocześnie, posiada przemyślane systemy parkingowe oraz profesjonalny monitoring parkingu jak i strzeżonych tam pojazdów. Wszystko co się działo z moim autem spokojnie mogłem oglądać online przez stronę internetową parkingu : )

Parking sprawia niespodziankę!


Jakby mało było początkowych miłych wrażeń to spotkała mnie kolejna - otrzymałem darmowy transport z parkingu na lotnisko i spowrotem! Było to dla mnie spore zaskoczenie, ponieważ parking już samą ceną zrobił ulłon w moją stronę: ) Dlatego piszę tutaj i jeśli się ktoś zastanawia nad wyborem parkingu przy lotnisku we Wrocławiu to bardzo polecam RONDO! - www.parkingrondo.pl

Co warto wiedzieć o parkingu Rondo?!

Jest bardzo często rekomendowany w różnych środowiskach - poniżej kilka linków do miejsc rekomendacji : )


Nowy parking przy lotnisku pod lupę - Parking Ż!


Korzystając z bardzo dobrej pogody po raz kolejny wziąłem urlop! Jak można zauważyć urlop w moim przypadku jest jednoznaczny z kolejną zagraniczną podróżą! :)

Postanowiłem wybrać się na weekend do Berlina. Przed podróżą przeczesałem listę i cenny parkingów przy lotnisku jak to mam w zwyczaju. Skupiłem się na parkingach zlokalizowanych blisko nowego terminala Strachowice (polecam odwiedzić ponieważ wygląda rewelacyjnie).

Sugerując się wyżej wymienionymi priorytetami natrafiłem na bardzo ciekawy parking przy lotnisku we Wrocławiu - "Ż"!

Zalety Parkingu Ż


Parking "Ż" to przede wszystkim nowoczesny parking ; ) wjeżdżając swoim autkiem czuć nowość i świeżość. Parking zapewnia transfer na lotnisko, bardzo fajnym busikiem z ciekawymi emblematami reklamowymi, ogólnie bardzo przyjemnie wspominam podróż, mimo że  trwała bardzo któtko za sprawą małej odległości do nowego terminala :)

Cennik Parkingu Ż to napewno sprawa o której nie należy zapomnieć - niedługo wstawię odnośnik do cennika na ich stronie, która w tej chwili jest przebudowie.

Inne ciekawe recenzje i opinie parkingów przy lotnisku we Wrocławiu

Tutaj będę zamieszczać przydatne publikacje z recenzjami czy też opiniami niektórych parkingów.
  1. Najlepsze parkingi przy lotnisku Wrocław - recenzja podobnie jak u mnie czyli parkingów RONDO i Ż

1 komentarz:

  1. Raz w życiu zdarzyło mi się skorzystać z długoterminowego parkingu, https://orangeparking.pl/ i obyło się bez żadnych komplikacji. Cena także była z tego co pamiętam dość przystępna.

    OdpowiedzUsuń