czwartek, 20 czerwca 2013

Opinia o parkingu Rondo (www.parkingrondo.pl)

Napisała do mnie jedna z czytelniczek, która jest częstym gościem na jednym z opisywanych przeze mnie parkingów. Otrzymałem od niej bardzo pochlebiająca opinię na temat tego parkingu dlatego też postanowiłem się z tą opinią podzielić:
----

Opinia o Parkingu Rondo

Witam chciałabym poruszyć temat o jednym z parkingów we Wrocławiu , który wywołał na mnie duże wrażenie pod kątem komfortu i niskiej ceny.
Zacznijmy od tego, że trafiłam na niego całkowicie przypadkowo, a już na początku tego tekstu oświadczam, że zawszę będę tam parkować : ) A więc, na Majowy weekend przyjechała do mnie rodzina z Bydgoszczy, którą musiałam odebrać w Lotnika we Wrocławiu.
Za nim wyruszyłam z domu , weszłam na internet wpisując w google.pl frazę parking lotnisko Wrocław, po przeszukaniu kilku adresów , najbardziej zainteresował mnie ten : parking lotnisko Wrocław .

 Czym się wyróżniał parking? 

Ma bardzo dobre systemy parkingowe (np nowoczesne szlabany) , strona wygląda estetycznie i przyciąga klienta, parking ten usytuowany jest blisko lotniska co zapewnia duży komfort podróżnym. Dodatkowym i w sumie jednym z najważniejszych atutów jest koszt za każdy dzień pobytu, który jest bardzo niski. 

Jak do było dokładnie? 

Weszłam więc w zakładkę : http://www.parkingrondo.pl/rezerwacja.html i dokonałam rezerwacji która przebiegła pomyślnie. Po wszystkim udałam się w stronę lotniska , gdzie z uśmiechem zaparkowałam na wybranym dla mnie miejscu parkingowym :)
----
Opinia bardzo pochlebiająca : ) mam podobne wrażenia z parkowania w tym miejscu dlatego każdemu niezdecydowanemu jak najbardziej polecam

Zapraszam również do przeczytania innych opinii w internecie na temat parkingów obok lotniska we Wrocławiu:

  1. Opinia Maritosa o parkingu Rondo
  2. Moja opinia o Rondo
  3. Najlepszy Parking - Rondo pod lupę
  4. MariuszZnany opisuje Parking Rondo
  5. Opis Parkingu Rondo
Inne linki (profile do osób rekomendujących parking rondo): ironiert, chodziki, lottek, akumulator

Miej lektury i udanego parkowania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz